About
About
About About
درباره ما

درباره اتصال مکانیک

شرکت اتصال مکانیک با آشنایی به مشکلات و معایب روش‌های متداول ایستگاه‌های پمپاژ اقدام به طراحی و ساخت نسل جدیدی از ایستگاه­های پمپاژ تحت نام "پکیج‌های ایستگاه پمپاژ" نموده است. این تغییر نسل با گذشت زمان و توسعه سبد محصولات به سمت استفاده از تکنولوژی حرکت کرده که موجب هوشمند سازی تمام فرآیندهای بهره برداری از ایستگاه های پمپاژ شده است و اکنون با کمترین امکانات و از فرسنگ‌ها دورتر شما قادر هستید تمام جزئیات ایستگاه های پمپاژ را مشاهده و کنترل کنید.

ما محصولات (پکیج های ایستگاه پمپاژ) خود را ضمن حفظ کاربری آسان، مصرف بهینه انرژی و استفاده مفید و موثر از فضا، به مشتریان خود ارائه می­دهیم. تمرکز اصلی ما بر روی ارائه خدمات و محصولاتی بی نظیر به مشتریان است تا با بهره بردن از تکنولوژی نوین، کیفیت بالاتری از زندگی را تجربه کنند.

سخن مدیر عامل

جوامع بشری در طول تاریخ همواره دنباله رو تکنولوژی بوده اند. زیرا این نوآوری ها و اختراعات هستند که مسیر زندگی جوامع را مشخص می کنند. صنعتی که نتواند پیشرو جامعه باشد دیر یا زود محکوم به فناست. متاسفانه صنعت آب علی رغم نقش برجسته خود، به سادگی ماهیت آب به راه خود ادامه داده و طی 70 ساله گذشته شاهد پیشرفتی منطبق با نیاز چند برابری امروز نبوده است. اکنون زمان تحولی بنیادین در صنعت آب فرارسیده تا با استفاده از تجربه مردان آب دیده، بتوان تکنولوژی سایر صنایع را همسو با صنعت آب در جهت پیشرفت قرار دهیم.

Signature
Signature

0 +

سال سابقه

0 +

پروژه های اجرا شده

0 +

دستگاه پکیج ساخته شده

0 +

سازمان های طرف قرارداد

تاریخچه شرکت

تاسیس کارگاهی جهت تعمیر انواع الکتروپمپ‌های صنعتی در سال1372 نقطه آغاز فعالیت حرفه‌ای مهندس علی فروغی به عنوان یک صنعتگر بود. همکاری ایشان با تعدادی از متخصصان حوزه پمپاژ آب ایده حضور در طرح های انتقال آب را در ذهن ایشان پروراند. بنیان شرکت اتصال مکانیک امروزی در سال 1382 به عنوان مجری طرح های تامین، انتقال و توزیع آب نهاده شد. تلفیق خلاقیت و تجربه چندین ساله، به تدریج باعث رشد و خلق ایده هایی برای ارتقاء سطح فنی صنعت آب کشور گردید. با ثبت اختراع محصولی با نام تجاری " پکیج ایستگاه پمپاژ" در سال 1387 اتصال مکانیک به عنوان یک نوآور ملی در صنعت آب مطرح گردید. رویای رشد و نوآوری صنعت آب در سال 1392 با اجرای اولین نسخه پکیج ایستگاه پمپاژ توسط اتصال مکانیک بیش از پیش رنگ و بوی واقعیت به خود گرفت. اجرای ده‌ها پروژه موفق باعث شد که مجموعه ما در سال 1397 به عنوان یک مجموعه دانش بنیان، از سوی معاونت علمی و فناوری نهاد ریاست جمهوری انتخاب گردد. امروزه اتصال مکانیک با سه دهه فعالیت در صنعت آب توانسته سبد محصولات خود را تکمیل و با ارائه طیف گسترده ای از انواع خدمات، نیاز صنایع گوناگون را پوشش دهد.

هدف ما

"چرایی"، هدف ما در کسب و کار است. ما توسط محصولات نوین خود درکنار تضمین آینده‌ای موفق و پایدار، برای مشتریانمان خلق ارزش میکنیم. هدف ما را به عنوان بخشی از داستان خود قرار دهید.

ارزش های ما بخشی از داستان شما هستند

ارزش های ما به عنوان سنگ بنای فرهنگ سازمانی اتصال مکانیک هستند. این ارزش ها به فعالیت ما شکل داده، راهنمای رفتار و تعامل ما با مشتریان، همکاران و جامعه می‌باشند. ما با تکیه بر ارزشهای چهارگانه خود شیوه صحیح رفتار و تجارت را آموخته ایم:

شجاعت

- اقدام کنید و نتایجش را مدیریت کنید

- گفت و گو کنید و کمک بخواهید

- محاسبه شده ریسک کنید تا موفقیت به دست آورید

مراقبت

- برای تفاوت ها احترام و ارزش قائل باشیم

- کار درست را انجام داده و متحد عمل کنید

- مراقب مشتریان، مردم و محیط زیست خود باشیم

کنجکاوی

- باور داشته باشید که راه بهتری هم هست

- با تکنولوژی و نوآوری پیش برویم

- از شکست ها و موفقیت ها بیاموزیم

همکاری

- به قدرت کار تیمی باور داشته باشید

- همواره شانه به شانه مشتریان خود باشیم

- روی نقاط قوت و پیروزی های یکدیگر حساب باز کنید.

تجربه حضور در طول مراحل متنوع صنعت آب و فاضلاب از اتصال مکانیک یک مجموعه بالغ ساخته که توانایی ارائه خدمات متنوع به مشتریان را خواهد داشت

افتخارات اتصال مکانیک