خدمات


خدمات اتصال مکانیک یکی از مراحل اصلی چرخه ی حیات محصولات و پل ارتباطی پایدار با مشتریان است. تلاش می کنیم شرایط لازم برای استفاده ی کامل تر از راهکارها و امکانات پکیج ها برای شما فراهم شود.
 • مشاوره

  شركت اتصال مکانیک آمادگي دارد تا تجربيات خود را در زمينه تحليل و طراحي و پياده‌سازي سيستم‌هاي پکیج آبرسانی در اختيار مشتريان محترم قرار دهد. اين شركت سعي نموده تا همگام با تحولات جهاني مبحث توليد پکیج آبرسانی همواره خود را در زمره برترين‌هاي اين حوزه قرار دهد و با استفاده از آخرين متدولوژيهاي موجود و ارائه شده و البته توجه به امر دلخواه‌سازي(سفارشی سازی) و استفاده هوشمندانه از آنها، اقدام به توليد پکیج، مطابق با نياز كاربر و مقرون به صرفه نمايد.

 • استقرار

  ما می خواهیم بهره وری شما را از محصولاتمان به بالاترین حد ممکن برسانیم. از این رو تمرکز ویژه ای بر فرایند استقرار محصولات خود داشته ایم و می کوشیم با کاستن از زمان و هزینه های جانبی پیاده سازی و راه اندازی سیستم ها، سود شما را بیشینه کنیم.

 • آموزش

  ما باور داریم که آموزش نقطه ی آغاز بهره وری است. داشتن کاربرانی ماهر و آموزش دیده به شما امکان می دهد که بیشترین سود را از سرمایه گذاری خود در خرید محصولات ما ببرید و شناخت بهتری از نیازهای خود و چگونگی پاسخگویی به این نیازها بدست آورید.

 • پشتیبانی

  ما با تلفیق گنجینه ای از فرایندها و تجارب حرفه ای کسب وکارهای گوناگون و استفاده از فناوری های روز، پشتیبانی کامل و مؤثری از راهکارها و سیستم های خود ارائه کرده، شما را در بهبود کسب وکارتان یاری می کنیم.